NOCLEGI P7 DZIERŻONIÓW

DLACZEGO GOŚCIE WYBIERAJĄ NASZE POKOJE?

Oferujemy Państwu wygodę i wypoczynek na najlepszym poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Poprzez optymalną aranżację przestrzeni mieszkalnych oraz skalę naszej działalności możemy oferować wysoce konkurencyjne stawki, jednocześnie nie obniżając standardów wygody, jakości obsługi klienta oraz zadowolenia gości z pobytu w Noclegach P7. Nasze pokoje urządzone są w standardzie hotelowym. U nas niska cena idzie w parze z komfortem i jakością. Nasza oferta jest bogata w atrakcyjne rabaty przy pobytach wielotygodniowych oraz dla dużych grup, czyli idealna dla firm i nie tylko.

NASZE WARTOŚCI

Drogowskazy, którymi kierujemy się każdego dnia.

NIEPRZECIĘTNE STANDARDY

NIEPRZECIĘTNE STANDARDY

Jakość obsługi i wypoczynku

Pragniemy dostarczać usługi noclegowe na najlepszym poziomie, spełniając rosnące wymagania klientów.

EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWA

EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWA

Oferowanie najlepszych cen na rynku

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz redukcji kosztów oferujemy najlepsze możliwe ceny dla naszych gości.

INNOWACYJNA NOWOCZESNOŚĆ

INNOWACYJNA NOWOCZESNOŚĆ

Technologia w służbie ludzi

Nasze przestrzenie posiadają nowoczesny sprzęt, dzięki któremu pobyt jest wygodny i komfortowy.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W walce o piękniejszy świat

Każdego dnia działamy z myślą o środowisku poprzez wieloetapowy system działań ekologicznych.

OFERTA NOCLEGOWA DLA FIRM

Dzierżoniów to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym co roku powstaje wiele inicjatyw. Nowe inwestycje sprowadzają przedsiębiorstwa z całego kraju. Oferujemy noclegi dla firm i kwatery pracownicze średniego i długiego pobytu. Mając na uwadze, że efektywność pracownika zależy nie tylko od jego umiejętności, a również warunków w jakich odpoczywa, dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemny i regenerujący. Oferujemy konkurencyjne zniżki dla dużych grup pracowników oraz na wielotygodniowe pobyty.

OFERTA NOCLEGOWA DLA TURYSTÓW.

Dolny Śląsk to magiczny region z wieloma atrakcjami turystycznymi. Turystom poleca się zwłaszcza zwiedzanie szlakiem tutejszych zabytków, pięknych pałaców oraz urokliwych Gór Sowich. Nasze miejsce to idealna baza wypadowa do pobliskich miejscowości. Zapraszamy Państwa na weekendy lub na tygodniowe urlopy. Oferujemy pokoje gościnne dla rodzin, turystów i gości tymczasowych, przyjeżdżających do Dzierżoniowa. Polecamy komfortowy pobyt w ciszy i spokoju, zapewniając wszelkie wygody. Szczególnie zapraszamy miłośników aktywnego spędzania czasu. Dla osób, które są zainteresowane zwiedzaniem, przygotowaliśmy na naszej stronie zakładkę „Warto zwiedzić”. Polecamy także broszury informujące o najciekawszych miejscach w okolicy. Również nasi pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem, dotyczącym lokalnych atrakcji.

P7 W LICZBACH

Posiadamy ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku noclegowym.

7500 SPOKOJNYCH NOCY ROCZNIE
2500 GOŚCI ROCZNIE
52 MIEJSCA NOCLEGOWE
100 PROCENT ZADOWOLENIA

NASZA HISTORIA I ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI.

Historia Noclegów P7 rozpoczęła się w roku 2014, wraz z otwarciem pierwszych dwóch pokoi przy ulicy Piastowskiej 7.  Obiekt powstał w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie pobytami krótkoterminowymi w regionie dzierżoniowskim — zarówno związanymi z turystyką rekreacyjną, jak również z działalnością biznesową firm operujących na terenie regionu. Od tego czasu rozwinęliśmy naszą ofertę do 52 miejsc noclegowych w dwóch budynkach na terenie miasta Dzierżoniów. Każdy z naszych pokoi został przygotowany z myślą o pełnym komforcie i zadowoleniu naszych gości. W naszej ofercie znajdą Państwo pokoje wyposażone w szerokie i wygodne łóżka, własne zaplecze sanitarne oraz aneksy i sprzęty kuchenne. Wybierając Noclegi P7 wybierasz miejsce dobrego wypoczynku.