Rabaty dla firm

Na noclegi pracownicze w Dzierżoniowie

Szukasz pokojów dla pracowników firmy?

U nas możesz liczyć na atrakcyjne rabaty przy wynajmie długoterminowym. Nasza oferta została stworzona na potrzeby firm.

Im dłuższy wynajem, tym

Oferujemy hotelowy standard w dużo niższej cenie. Pokoje są schludne, czyste i w pełni wyposażone: w łazienkę, telewizor, aneks kuchenny lub kuchnię.

8 lat doświadczenia w branży noclegów pracowniczych pozwoliło nam świetnie poznać potrzeby firm. Dlatego tak dobrze trafiamy ich wymagania.

Wynajmujemy 101 łóżek w wielu apartamentach – między innymi w centrum Dzierżoniowa i Bielawy. Na pewno znajdziemy Państwu dogodną lokalizację.

Obecnie mamy wolne pokoje i apartamenty, które są dostępne od ręki. Aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji, naciśnij przycisk poniżej.

Noclegi P7 Dzierżoniów - zaufana firma

8 lat doświadczenia w liczbach

101 WYGODNYCH ŁÓŻEK
13724 GOŚCI od 2014 r.
5 DOGODNYCH LOKALIZACJI
181 POZYTYWNE OPINIE

Atrakcyjne rabaty dla firm

Nasza oferta noclegowa jest skierowana głównie do firm. Dlatego proponujemy korzystne zniżki przy wynajmie długoterminowym.

Jeśli szukają Państwo pokojów dla swoich pracowników, to mamy do wyboru wiele lokalizacji w różnych wariantach cenowych – na pewno znajdą Państwo nocleg, który spełni Państwa oczekiwania i zmieści się w firmowym budżecie.

Wystarczy, że zadzwonią Państwo, używając przycisku poniżej, a my pomożemy Państwu znaleźć dogodny nocleg dla swoich pracowników.