Noclegi w centrum Dzierżoniowia

Pokoje i apartamenty

Świadczymy profesjonalne usługi noclegowe dla firm, a także gości indywidualnych. Zapewniamy najwyższy komfort pobytu, a nasze apartamenty wyposażyliśmy we wszystko, co niezbędne do pobytu długoterminowego. Przekonaj się sam – oferujemy zwrot w przypadku braku satysfakcji!

pokoje dla pracowników Dzierżoniów

Dlaczego Noclegi P7?

Oferujemy Państwu wygodę i wypoczynek w standardzie hotelowym, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Dzięki stale rosnącej skali naszej działalności, która osiągnęła już 101 miejsc noclegowych, mamy wysoce konkurencyjną ofertę. Nasze apartamenty są niewielkie, ale przytulne i w pełni wyposażone. Wysoki komfort snu naszych gości to nasz priorytet. Nasza oferta jest orientowana na długie pobyty, a nasi goście mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Oferujemy mieszkania, domy, apartamenty i pokoje dla firm, ale nie tylko. Wszelkie ceny ustalane są indywidualnie i telefonicznie. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Serdecznie zapraszamy!

  • Pełny zasięg internetu WiFi

  • Blisko sklepy, restauracje

  • Promocje na długie pobyty

  • Blisko do centrum

  • 101 miejsc noclegowych

  • Monitorowany parking

  • Łazienki prywatne

  • Aneksy kuchenne z zastawą

Kwatery pracownicze

Oferta dla firm

Dzierżoniów to dynamicznie rozwijające się miasto, w którym co roku powstaje wiele inicjatyw. Nowe inwestycje sprowadzają przedsiębiorstwa z całego kraju. Oferujemy noclegi dla firm i kwatery pracownicze średniego i długiego pobytu. Mając na uwadze, że efektywność pracownika zależy nie tylko od jego umiejętności, a również warunków w jakich odpoczywa, dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemny i regenerujący.
Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy zniżki na noclegi dla firm.

Oferta indywidualna

Dolny Śląsk to magiczny region z wieloma atrakcjami turystycznymi. Nasze miejsce to idealna baza wypadowa do pobliskich miejscowości. Zapraszamy Państwa na weekendy lub na tygodniowe urlopy. Oferujemy pokoje gościnne dla rodzin, turystów i gości tymczasowych. Polecamy komfortowy pobyt w ciszy i spokoju, zapewniając wszelkie wygody. Dla osób, które są zainteresowane zwiedzaniem, przygotowaliśmy na naszej stronie specjalną zakłądkę w menu.

Noclegi P7 Dzierżoniów w liczbach

Liczby mówią same za siebie. Zapraszamy!

103 WYGODNYCH ŁÓŻEK
27600 SPOKOJNYCH NOCY
7 DOGODNYCH LOKALIZACJI
276 POZYTYWNE KOMENTARZE
Dzierżoniów noclegi

Noclegi P7 Dzierżoniów

Historia Noclegów P7 rozpoczęła się w roku 2014, wraz z otwarciem pierwszych dwóch apartamentów na ul. Piastowskiej 7.  Od tego czasu rozwinęliśmy naszą ofertę do 70 miejsc noclegowych w kilku lokalizacjach w Dzierżoniowie. Doświadczenie pokazało nam, czego oczekują klienci, więc sukcesywnie rozszerzaliśmy naszą ofertę oraz wyposażenie pokoi, aby spełniać wszelkie potrzeby firm i gości indywidualnych. Zapraszamy!