Noclegi Dzierżoniów

W rozsądnej cenie

Szukasz noclegu?

Oferujemy hotelowy standard w dużo niższej cenie. Wynajmujemy pokoje, mieszkania i apartamenty – różne opcje na każdą kieszeń.

Są one schludne, czyste i w pełni wyposażone: w łazienkę, telewizor, aneks kuchenny lub kuchnię.

8 lat doświadczenia w branży noclegów pozwoliło nam świetnie poznać potrzeby gości. Dlatego tak dobrze trafiamy ich wymagania. Znaleźliśmy złoty środek pomiędzy jakością, a ceną.

Wynajmujemy 101 łóżek w kilku miejscach – między innymi w centrum Dzierżoniowa. Na pewno znajdziemy Państwu dogodną lokalizację.

Obecnie mamy wolne pokoje i apartamenty, które są dostępne od ręki. Aby dowiedzieć się więcej lub dokonać rezerwacji, naciśnij przycisk poniżej.

apartamenty w Dzierżoniowie

Noclegi P7 Dzierżoniów - zaufana firma

8 lat doświadczenia w liczbach

101 WYGODNYCH ŁÓŻEK
13724 GOŚCI od 2014 r.
5 DOGODNYCH LOKALIZACJI
181 POZYTYWNE OPINIE

Atrakcyjne rabaty na dłuższy wynajem

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów – prywatnych i firmowych – oferujemy zniżki przy wynajmie długoterminowym. Ich wysokość zależy od długości pobytu, dlatego najlepiej zapytać o szczegóły telefonicznie – naciskając żółty przycisk poniżej.

Mamy do wyboru wiele lokalizacji w różnych wariantach cenowych – na pewno znajdą Państwo nocleg, który spełni Państwa oczekiwania i zmieści się w Państwa budżecie.

Wystarczy, że zadzwonią Państwo, używając przycisku poniżej, a my pomożemy Państwu znaleźć dogodny nocleg w Dzierżoniowie.

pokoje dla pracowników Dzierżoniów

Zarezerwuj nocleg w Dzierżoniowie

W samym centrum

Dzierżoniów noclegi

Skontaktuj się z nami, żeby znaleźć nocleg dopasowany do swoich potrzeb. Mamy apartamenty w różnych lokalizacjach i cenach. Naciśnij żółty przycisk, żeby zadzwonić i dowiedzieć się więcej.

Możesz też wypełnić formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.